04
styczeń
2023

Zimowa rekrutacja

Spread the love

W nowym roku ruszamy z zimową rekrutacją na treningi koszykówki. Zapraszamy wszystkich młodych zawodników, którzy chcą zacząć przygodę z basketem oraz tych, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności trenując w profesjonalnym klubie sportowym. ☺️

Jako jedyni w Lublinie przyjmujemy już od 5 roku życia, co więcej posiadamy zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych (nasz zespół seniorski gra w II lidze mężczyzn). Rekrutujemy do następujących grup wiekowych (z podziałem na poziomy zaawansowania):

➡️ U8 (poziom początkujący) – od 5 do 8 roku życia
➡️ U11 (poziom początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany) – od 9 do 11 roku życia (podział na 3 drużyny)
➡️ U13 (poziom początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany) – od 12 do 13 roku życia (podział na dwie drużyny)
➡️ U15 (poziom średniozaawansowany, zaawansowany) – od 13 do 15 roku życia (podział na dwie drużyny)
➡️ U17 (poziom średniozaawansowany, zaawansowany) – od 15 do 17 roku życia
➡️ U19 (poziom początkujący, średniozaawansowany) – do 19 roku życia
➡️ grupa naborowa LNBA (poziom początkujący) – dla wszystkich niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Zawodnicy z tego zespołu są przydzielani do poszczególnych grup w zależności od umiejętności oraz wieku. Drużyna bierze udział w rozgrywkach ligi Lubelskiego Nurtu Basketu Akademickiego.

W tej chwili trenują u nas przede wszystkim chłopcy, natomiast grupy U8, U11, U13 oraz U15 są otwarte również dla dziewczynek.
Treningi odbywają się od 2 do 4 razy w tygodniu (w zależności od wieku), od poniedziałku do soboty, w następujących halach – KUL (ul. Konstantynów 1 G), SP 58 (ul. Berylowa 7) oraz SP 28 (ul. Radości 13). Zajęcia prowadzi doświadczona, międzynarodowa kadra z bogatym doświadczeniem boiskowym, tj.: Mateusz Wiśniewski, Łukasz Jagoda, Piotr Ziółkowski, Adrian Szczotka, Oleksii Zamakhow oraz Aleksander Mrozik. ?

➡️ Jak sprawdzić terminy i miejsca treningów? Zajrzyjcie do: http://bit.ly/HarmonogramTreningow

➡️ W jaki sposób zapisać się na treningi? Wypełnijcie jak najszybciej formularz zgłoszeniowy i czekajcie na kontakt z naszej strony: https://bit.ly/FormularzLublinianka

➡️ Macie pytania lub potrzebujecie więcej informacji o treningach? Zapraszamy do kontaktu: lubliniankabasketball@gmail.com lub 502 414 062/574 288 277 .

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że widzimy się na treningach. ☺️

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać najświeższe newsy o wynikach i treningach naszych zespołów.