marzec
2024

Wygrywamy z Speed sport ZEC Byki Wołomin

Spread the love
104:71 wygrywamy na wyjeździe z SPEED sport ZEC Byki Wołomin ! To 23 zwycięstwo w sezonie naszej II ligowej drużyny, ale mecz nie należał do łatwych. Po III kwartach prowadziliśmy tylko 6 pkt., natomiast IV kwartę wygraliśmy aż 41:14. „Królem dzisiejszego polowania” okazał się nasz amerykański rozgrywający. Roger Dale Ray rzucił 47 PUNKTÓW, trafiając 14/25 rzutów za 2 pkt., 5/6 za 3 pkt. oraz 4/5 za 1 pkt. Do tego był blisko triple double, odnotowując 8 zbiórek i 9 asyst. Po prostu KOSMOS!

Oprócz Rogera punkty dla Lublinianki zdobywali – Mateusz Wiśniewski 13, Adam Myśliwiec 12, Piotr Glonek 11, Wiktor Karasiński 8, Mikołaj Lackowski 6, Artur Ziaja 5 oraz Szymon Kukuczka 2. W następną sobotę ostatni mecz w sezonie zasadniczym. W Lublinie podejmiemy jedną z czołowych drużyn grupy B II ligi czyli Żubry Chorten Białystok. Już dzisiaj zapraszamy na ten mecz, więcej szczegółów w następnym tygodniu.