03
kwiecień
2024

Play-off’ów ciąg dalszy

Spread the love

Po świętach kontynuacja II ligowego „March Madness”! Jak daleko zaprowadzi nas nasza play-off’owa przygoda w tym sezonie? Wszystkiego dowiemy się już jutro, bo w środę o 20:30 na hali MOSIR gramy rewanż w dwumeczu z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.

Tydzień temu odnieśliśmy na wyjeździe minimalne zwycięstwo 83:82. Mamy zatem skromną zaliczkę, a do awansu do II rundy wystarczy nam remis. Spodziewamy się jednak niezwykle zaciętej i wyrównanej walki, bo naprzeciw siebie staną 4 i 5 drużyna sezonu zasadniczego, a przegrany tego starcia kończy sezon. Gramy o życie i marzenia, dlatego też potrzebujemy Waszego wsparcia. W przekroju całego sezonu zespół Przemysława Łuszczewskiego bez wątpienia sobie na to zasłużył. Wszyscy na MOSIR!

Lubliniankę KUL Basketball na co dzień wspiera liczne grono instytucji tj.: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Urząd Miasta Lublin oraz sponsorów i partnerów komercyjnych, do których należy: agencja interaktywna RSO.pl, Alco Sp. z o.o., Asseco Business Solutions, B&L Consulting Jacek Lipski, HoopLife Camps, Iglo-Klima Klimatyzacja Wentylacja Rekuperacja Emil Sztal, Texzbyt, KT Inox Sp. z o.o., Matsu Sushi Matsu Wok, P.P.U.H. „GREM” Glonek Sp. J., PHU SUMIKA, Rawplug Sp. z o.o., SPA ORKANA Sp. z o.o., Velux Polska Sp. z o.o., ZIPIS Jan Pastwa oraz Żagiel Dom Sp. z o.o. Partnerem meczów w II lidze jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Ponadto od marca 2024 r. Lublinianka KUL Basketball dołączyła do programu Dobra Drużyna PZU, a Sponsorem Strategicznym naszej II ligowej drużyny oraz Sponsorem jej meczów jest PZU. Także od marca Patronem Medialnym klubu jest Grupa Spotted sp. z o.o.

#lublinianka #KUL #basketball #koszykówka #Lublin #LublinToBasket #LubelskiKosz #WeAreBack #WeGotGame #trusttheprocess #lubliniankateam #daretodream

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać najświeższe newsy o wynikach i treningach naszych zespołów.