08
marzec
2024

Lublinianka KUL Basketball w Dobrej Drużynie PZU

Spread the love

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Lublinianka KUL Basketball dołączyła do Dobrej Drużyny PZU! Największy w Polsce ubezpieczyciel działający na rynku ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych, został Sponsorem Strategicznym naszego pierwszego zespołu seniorskiego oraz Sponsorem jego meczów w II lidze.

Grupa PZU zapewnia wsparcie, bezpieczeństwo i stabilizację finansową milionom klientów. Prowadzi działalność w dziedzinie ubezpieczeń, zdrowia, inwestycji, bankowości i finansów, zapewnia kompleksową ochronę oraz dostarcza najwyższej jakości usługi we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Ponadto działa również w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, angażując się w różnego rodzaju inicjatywy charytatywne i społeczne, wspierając lokalne społeczności oraz prowadząc działalność proekologiczną.

Więcej informacji o naszym Sponsorze oraz jego ofercie znajdziecie na stronie www.pzu.pl, natomiast o programie Dobra Drużyna PZU na www.pzu.pl/dobra-druzyna.

Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać najświeższe newsy o wynikach i treningach naszych zespołów.