25
styczeń
2023

Lublinianka KUL Basketball – nowy początek

Spread the love

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż wchodzimy w nowy etap rozwoju naszego klubu. Wczoraj oficjalnie zainaugurowaliśmy współpracę z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II (KUL), który przyjął rolę naszego Partnera Tytularnego.

Dzięki przychylności JM Rektora KUL Ks. prof. Mirosława Kalinowskiego najstarszy uniwersytet w Lublinie postanowił jeszcze szerzej niż do tej pory zaangażować się w sportowe życie miasta, wspierając szkolenie młodych koszykarzy (Lublinianka Basketball) oraz piłkarzy (Lublinianka Junior).

Co to konkretnie oznacza dla naszego klubu? Po pierwsze, zmieniamy nazwę na Lublinianka KUL Basketball. Po drugie, pojawiają się przed nami nowe możliwości, m.in. związane z rozszerzeniem dostępu do bazy sportowej KUL. Po trzecie, zyskujemy znaczącego i szeroko rozpoznawalnego Partnera. Więcej na ten temat w krótkim wywiadzie z prezesem Lublinianki KUL Basketball – Aleksandrem Mrozikiem:

A tutaj możecie zobaczyć jak wyglądała wczorajsza uroczystość inauguracji współpracy z KUL:

Temat był również szeroko komentowany w lubelskich mediach lokalnych, m.in.: w TVP Lublin, Radiu Lublin, Eska Lublin oraz Lubelskie.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać najświeższe newsy o wynikach i treningach naszych zespołów.